O nas | Paczki od 20£, Przewozy, transport Polska Anglia. Przewóz, paczki, przesyłki, busy z Polski do Anglii elkbus

O nas

Sięgając daleko wstecz Polacy mieli skłonność do szukania innych źródeł dostatniego życia, decydując się m.in. na wyjazd do Zachodniej części Europy. Anglia po otwarciu granic Unii Europejskiej stała się drugim największym domem dla Polaków. Lecz ze względu na duże przywiązanie do ojczystego kraj i kontakt wieloma bliskimi osobami sprawiło, że powstało duże zapotrzebowanie na usługi przewozu osób i towarów. Dostrzegając tę potrzebę, wprowadziliśmy kompleksowe rozwiązanie w zakresie ww. przewozu.

W dobie postępu technologicznego, klienci oczekują już nie tylko samej usługi, ale rozwiązań, które usprawnią podróż czy kontakt z Przewoźnikiem. Na przestrzeni lat dostrzegając potrzeby klientów oraz śledząc rozwój technologi wprowadzamy rozwiązania, które usprawniają i podnoszą jakość wykonywanych usług dla naszych klientów.

Misja naszej firmyMisją firmy jest oferowanie najwyższej jakości usług co przekłada się na satysfakcję klienta. Mając na uwadze najwyższą jakość obsługi klienta, którą w połączeniu z krótki czasem realizacji, przy zachowaniu bezpieczeństwa transportu jest kierunkiem jaki wyznaczamy w funkcjonowaniu.

Dobro klienta jest dla nas priorytetem, monitorujemy przebieg paczki od początku do końca. Kierując się jakością i solidnością wybraliśmy Mercedesa Sprintera, który zaspokaja wszystkie potrzeby. Dlatego dzięki dużej inkubaturze ładunkowej, najwyższemu komfortowi podróżowania i co ważne najwyższym bezpieczeństwie, stał się bezkonkurencyjny w swojej klasie.

Rozwój jest dla nas najważniejszy!
Traktując każde zlecenie indywidualnie dajemy dla klientów maksymalne zadowolenie i jakość świadczonych usług.

Zapoznaj się z regulaminem: Regulamin